Klima Sistemleri

Klima Bakımında Profesyonel Servis Hizmeti

Klimalar bazı zamanlar bakıma ve onarıma ihtiyaç duyarlar, klimalar arıza yaptığında çalışmaz ya da gürültülü çalışabilir. Aynı zamanda klimanın kumandası bozulmuş olabilir ya da kötü koku yayarak daha az bir verim üreterek çalışan klimalar arızalanmış demektir. Bu gibi sorunları kendi başınıza çözemediğiniz durumlarda uzman servisimiz sizlerle olacaktır.

Bazı bölgelerde insanlar ulaşım ve onarım ya da müşteri memnuniyeti sorunları yaşamaktadır, bizim ekibimiz sizler için en kaliteli hizmeti sunmak için uğraşmaktadırlar.

Klima Bakımının Faydaları

Klimanızın ömrü uzasın; bakım yapılırken mekanik kısımlar kontrol edilir ve gerekli temizlikler ya da müdahaleler ile verimli çalışır hale gelir. Bu sayede ömrü uzun ve sağlıklı olur.

Hastalık riski ortadan kalkar; Klima yaşadığımız ortamdaki havayı alarak soğutma/ısıtma yolu ile tekrar ortama verir. Aldığı havadaki toz partikülleri filtrelerde toplanır. Zamanla bu biriken tozların içinde bakteri üremeye başlar. Bakım yapılmayan bir klimadaki bu bakteriler hava ile yaşam ortamlarımıza iletilir bu da hastalık sebebidir.

Enerji tasarrufu sağlanır; Bakımı yapılan bir klimanın performansı artacağından daha düşük enerji ile çalışır.

Arızaların oluşması önlenir; bakım esnasında küçük arızalar tespit edilerek çözümü yapılır ve bu sayede daha büyük arızaların olması önlenir.

Performansı artar; klima içerisindeki filtreler zamanla tıkanacağı için hava akışı azalacaktır. Bakım esnasında bu filtreler temizlenecek ve daha verimli çalışır hale gelecektir.